Spam.

Chcecie poinformować mnie o nowych rozdziałach u Was? Chcecie zaprosić mnie do siebie na bloga? Chcecie się rozsławić? Zostawcie w komentarzu link do swojego bloga, a za widnieje on tutaj, w liście. Ta podstronka będzie na bieżąco aktualizowana, także każdy blog się tutaj pojawi.

14 komentarzy

 1. [SPAM]
  Siedemnastolatka mieszkająca w spokojnym, a jednak tajemniczym Mystic Falls. Jest zwyczajną nastolatką otaczającą się gronem najbliższych - rodzicami, rodzeństwem i przyjaciółmi. Wraca do szkoły Mystic Falls High School na swój ostatni rok. Poznaje tam nowego ucznia - Stefana i nauczyciela historii - Damona Salvatore. Bracia skrywają przerażającą tajemnicę, o której Elena się dowie. Co będzie dalej? Dowiesz się pozostając ze mną do samego końca!
  Zapraszam: http://wild-forcee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej! Pewnie są małe szanse, że wpadniesz, ale zapraszam do mnie na http://nowy-swiat-andrei.blogspot.com/ Historia opowiada o dziewczynie Andrei, która kryje w sobie tajemnicę, jaką jest jej nieludzki dar. Wiedzie normalne życie pełne przygód i przeróżnych emocji. Wkrótce całe jej życie staje do góry nogami. Andrea wkracza do świata, o którym wcześniej nie miała zielonego pojęcia...
  PS. Miło będzie jak zostawisz po sobie jakiś ślad :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam serdecznie na spis fanfiction z Justinem Bieberem :)

  http://spis-ff-jb.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam na spis ffanfiction z celebrytami :)

  http://spis-ff-sylwkaw.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Byli kiedyś ze sobą. On ją zdradził i zostawił dla swojej kochanki. Potem ona się dowiedziała, że jest w ciąży. Urodziła je. Od ich rozstania minęły 2 lata. Ponieważ mieli wspólnych znajomych i on się o tym dowiedział. Że urodziła dziecko. Ich dziecko.


  Czy on będzie chciał do jej wrócić ?


  Czy ona też będzie chciała z nim być ?


  Czy ona mu to wybaczy/wybaczyła : zdradę i zostawienie jej ?


  Dowiecie się tego czytając historię Justina & Any.  http://justin-and-ana.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. http://spotkanie-po-latach-jbff.blogspot.com/

  Jak mieli sześć lat byli najlepszymi przyjaciółmi.
  Ale oboje musieli się przeprowadzić.


  Ona - do Los Angeles


  On - do New York


  Od ich ostatniego spotkania minęło 15 lat.


  On - kontynuuje firmę swojego ojca oraz szuka swojej, osobistej sekretarki.


  Ona - szuka pracy.
  Czy dojdzie do ich spotkania ?
  A jeśli tak to będą wiedzieli, że to on/a ?


  Tego się dowiecie czytając moje fanfiction pt. 'Spotkanie po latach' w rolach głównych Justin Bieber oraz Lily Collins.

  OdpowiedzUsuń
 7. http://justin-bieber-and-ariana-grande-ff.blogspot.com/

  Ona - Szefowa gangu, najniebezpieczniejszego w Atlancie. The Dangerous. Ma chłopaka Justina. Ale on nic nie wie, że jego ukochana jest w gangu.
  On - Nowy członek gangu The Dangerous. Ma dziewczynę Ariane, ale ona tez nic nie wie, że jej chłopak wstąpił do gangu.


  Teraz wyobraź sobie jakie będzie ich zdziwienie kiedy spotkają siebie na wzajem. Pewnie się zastanawiasz czemu niby mają zdziwić ? Otóż, dlatego, że oni są ........ parą.
  Aby się dowiedzieć co się wydarzy się dalej zapraszam do czytanie tego bloga.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ciepłe, jasne światło uderzyło w jej bladą skórę, na której pojawiła się gęsia skórka. Otwierając powoli oczy wyszukiwała jakiegoś punktu zaczepienia w przestrzeni, ale nie mogła nic dostrzec. Jej źrenice zmniejszyły się maksymalnie, skóra zbielała jeszcze bardziej, a ona sama skulona siedziała w miejscu, którego nigdy przedtem nie widziała. Rozglądając się wokół siebie widziała tylko biel tak czystą, że w pewnym momencie pomyślała, iż może znalazła się w niebie. Nie, to nie jest możliwe - pomyślała. Delikatnie oparła dłonie na gładkiej powierzchni i pogładziła ją. Nie wiedziała gdzie się znajduje, ani kim jest. Nic nie pamiętała, jedynie gdzieś w głębi pamięci dostrzegała coś w postaci wisiorka w kształcie kryształu. Automatycznie dotknęła szyi i wyczuła drobną, chropowatą powierzchnię. Łańcuszek z wisiorkiem, który miała w pamięci swobodnie zwisał między jej nagimi piersiami i lśnił delikatnym błękitem. Dopiero teraz zdała sobie sprawę, że jest całkiem naga. Gwałtownie potrząsnęła głową, by sprawdzić czy na pewno nikogo nie ma w pobliżu, ale nie zobaczyła żadnej postaci. Odetchnęła z ulgą i przyjrzała się kryształowi. Było w nim coś dziwnego, kuszącego ale nie w ten zły sposób. Patrząc dłużej na kamień widziała w nim nadzieje i odpowiedź jak musi postępować. Postanowiła się ruszyć i sprawdzić czy poza zasięgiem jej wzroku jest coś innego, niż tylko blada przestrzeń. Zdecydowała, że pójdzie przed siebie. Jak właściwie tu trafiła i co robiła przedtem. Nic nie wiedziała. Zdawało się jakby czas zatrzymał się w tym miejscu, a ona nie porusza się. W tej samej chwili kryształ rozbłysł, a ona upadła. Jej oczy zamykały się powoli, oddech zwalniał i poczuła chłód, którego wcześniej nie było. Jeszcze nie czas - usłyszała szept i otoczyła ją ciemność.

  http://kraina-dusz.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. zapraszam do nowego spisu : http://magiczny-spis-opowiadan.blogspot.com/
  Dopiero zaczynam i dziękuję za każdą współpracę xx

  OdpowiedzUsuń
 10. Spokojne życie szesnastoletniej Charlie Midway diametralnie się zmienia, kiedy dziewczyna odkrywa w sobie niezwykły dar: potrafi zobaczyć przyszłość w snach. Wizje nie należą jednak do przyjemnych. Charlie widzi ludzi mordowanych przez dziwne istoty. Na początku za wszelką cenę stara się o nich nie myśleć, ale w końcu postanawia odwiedzić miejsce ze swojego ostatniego koszmaru. Spotyka tam grupkę nastolatków, którzy, jak się okazuje, widzą to, co ona. Dziewczyna wstępuje do tajnej szkoły z internatem, zwanej Akademią, gdzie nieprzeciętna młodzież uczy się, jak wykorzystywać swój dar. Pod wpływem nowego źródła informacji oraz pomocy przystojnego Alexa, Charlie rozwija swoje zdolności do nieznanego dotąd poziomu. Czy w świecie atakowanym przez tajemnicze kreatury jest miejsce na miłość? Czy Charlie zdoła powstrzymać zbliżającą się zagładę ludzkości?

  http://its-only-dream.blogspot.com/

  Serdecznie zapraszam ♥

  OdpowiedzUsuń
 11. Nowy Jork.
  Miasto biznesmenów, urzędników,
  zwykłych ludzi i niezwykłych bohaterów.
  Miasto, w którym zło nigdy nie śpi.

  Lilianne King jest szarą obywatelką Stanów Zjednoczonych,
  a jej największym życiowym osiągnięciem było dostanie pracy
  w taniej miejskiej knajpie.
  Pewnego dnia spotyka na swojej drodze Stave'a Rogersa.
  Dziewczyna nie wie, że ten z pozoru miły i milczący mężczyzna
  jest tak naprawdę podziwianym przez wszystkich Kapitanem Ameryką.


  Kapitan Ameryka-Pierwszy Avenger

  OdpowiedzUsuń
 12. Witaj,
  Jeśli chcesz szczerą recenzję swojego bloga, zgłoś się do nas
  http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/p/zamow.html?showComment=1430463983712
  Pozdrawiamy, załoga recenzowisko

  OdpowiedzUsuń
 13. fanfiction (Justin Bieber, Selena Gomez)
  Ona - utalentowana dziewczyna z normalnej rodziny
  On - bogaty, nadęty chłopak
  Co ich łączy? Oboje uczęszczają do prywatnej szkoły. Jak normalna dziewczyna może sobie poradzić w prywatnej szkole z samymi bogatymi kolegami dookoła? Czy miość między dwoma różnymi warstwami społecznymi jest możliwa?

  Zainteresowany/zainteresowana? Serdecznie zapraszam na bloga: http://selena-justin-love-story.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. Witaj!
  Przybywam z Helikonu, na którym zrzeszam blogi z opowiadaniami.
  Serdecznie zapraszam Cię do wzięcia udziału we wspólnej przygodzie!

  helikon-elizejski.blogspot.com

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń